Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

40 dagen kalender

In veel gezinnen wordt een 40 dagen kalender gebruikt tijdens de periode voor Pasen. Om kinderen te betrekken bij het verhaal van het lijden en sterven van Jezus Christus volgt men dan een vorm die als kalender gebruikt kan worden en visueel voor kinderen is.

Kijk hier als u een boek zoekt voor de 40 dagen tijd.

Onderstaand een impressie van 40 dagen kalenders speciaal voor gezinnen of schoolklassen.

Weg naar golgotha posterpakket

De 40 dagen kalender 'De weg naar Golgotha' bevat prachtig materiaal om samen met kinderen toe te leven naar Pasen. Het is gemaakt door Anneke Kloosterman en Willemieke Klosterman-Coster.

De lijdenstijd is een tijd waarin we als vanouds stilstaan bij de Heere Jezus op Zijn weg naar Golgotha en overdenken wat Hij gedaan heeft. Dit boek is een eenvoudig hulpmiddel om daarbij te gebruiken in het gezin.'Op weg naar Golgotha' bevat voor iedere dag in de lijdenstijd een dagboekstukje met een bijbehorend Schriftgedeelte en gespreksvragen. Iedere week wordt ingezoomd op een ander aspect van de Persoon en het werk van de Heere Jezus.

Om de lijdensweg dicht bij kinderen te brengen, is er iedere dag ook een symbool dat centraal staat. Deze symbolen kunnen op een groot vel papier geplakt worden, waardoor er een weg ontstaat die uitkomt bij het kruis en het lege graf.

Bevat boek en bijbehorende poster

Weg naar golgotha posterpakket Kloosterman, Anneke
€ 15,95
voorraad onbekend
Weg naar beneden, aftel doe dagboek

Op weg naar beneden is een aftel doe dagboek van Anneke Meester. Ga met het hele gezin op weg naar Pasen! Je begint zes weken voor Pasen samen te knutselen, puzzels te maken, spelletjes te doen en te lezen.

Met opdrachten voor verschillende leeftijden, van de allerkleinsten tot jonge tieners. Duik terug in de tijd en zoek samen Jezus op, om te horen en zien wat er allemaal gebeurt. Zo leer je Hem kennen en ga je mee met Hem op reis, naar beneden langs de touwladder. En waar je dan uitkomt? Dat ontdek je vanzelf...

Hoe het werkt:

* In de doos krijg je een stoffen touwladder,
* stickers met schoentjes,
* een tafeldagboek en werkbladen.

Zoek een mooi moment op de dag uit om samen de tekst in het dagboek te lezen en de opdrachten te doen. Elke dag mag iemand een paar schoenen op de ladder plakken. Zo ga je dag voor dag met Jezus mee op weg naar Pasen.

Je begint zes weken voor Pasen, en daarna ga je nog een week door.

Weg naar beneden, aftel doe dagboek Meester-van Laar, Anneke
€ 39,90
voorraad onbekend