Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Refomeisje

Titel : Refomeisje
Auteur(s) : Heijningen-Steenbergen
EAN : 9789023928560
Uitgever : Boekencentrum
Prijs : € 13,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Refomeisje
(1 beoordeling)
Delen:

Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

'Ik ben geboren op het erf van het verbond en mijn moeder zei dat dit een voorrecht was.

Dat wilde ik graag geloven. Stel je voor, dat ik niet geboren was op het erf van het verbond. Dan was ik opgegroeid in de wereld, zonder God of gebod. Dan had ik nooit geweten dat ik een nieuw hart nodig had. Ik moest er niet aan denken.'

In Refomeisje kruipt Annemarie in de huid van het meisje dat ze was. Met een mengeling van verwondering en dankbaarheid kijkt ze terug naar de kerk en de omgeving waarin zij tot geloof kwam. Een persoonlijk relaas, kwetsbaar, spiegelend en liefdevol.

De beschrijving van de refocultuur is herkenbaar voor 'insiders', maar ook boeiend voor mensen die niet in deze cultuur zijn opgegroeid. Refomeisje is een boek dat tot nadenken stemt en gespreksstof oplevert.

Annemarie van Heijningen-Steenbergen (1977), getrouwd en moeder van drie kinderen, is schrijfster en columnist. Ze publiceerde een jaar lang op de website van Margriet en schrijft momenteel in Visie en in het Reformatorisch Dagblad

Productspecificaties
EAN : 9789023928560
Auteur(s) : Heijningen-Steenbergen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Waargebeurde verhalen
Uitgever : Boekencentrum
Verschenen : April 2016
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 72
Afmetingen : 150 x 150 x 8 mm
Gewicht : 97 gram
Velden met een * zijn verplicht
Wat een herkenning
Recensie door: Maria

Veel boeken over de gereformeerde afkomst van mensen laten een bittere nasmaak achter. Annemarie slaagt er in om je niet alleen met enig plezier daar naar terug te kijken, maar ook de waarde daar van te laten zien. Ook als je zelf andere keuzes gemaakt hebt.