Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De rand van de wereld

Titel : De rand van de wereld
Auteur(s) : Graff, Andrew J.
EAN : 9789023959830
Uitgever : Mozaiek
Prijs : € 21,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Leiden : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
De rand van de wereld
(1 beoordeling)
Delen:

Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

De rand van de wereld van Andrew J. Graff is een avontuurlijke coming-of-ageroman. Wanneer de tienjarige Fish zijn beste vriend Bread te hulp schiet omdat zijn vader hem mishandelt, loopt dit helemaal verkeerd af.

De twee jongens denken dat ze een moord hebben gepleegd en vluchten de ruige bossen van Wisconsin in, op weg naar de vader van Fish. Ondertussen proberen de volwassenen hen te vinden. Wat volgt, is een meeslepende zoektocht met thema's als hoop en verlies dat zich aftekent tegen het onstuimige landschap van de Upper Midwest.

Voor de liefhebbers van Charles Martin en Chris Fabry

Een tijdloos, zintuiglijk verhaal vol hoop, verlies en avontuur.

Een meeslepende, grootse roman. - The New York Times

Een meeslepend avontuur vol gevaar, moed en humor. - Richard Russo

Productspecificaties
EAN : 9789023959830
Auteur(s) : Graff, Andrew J.
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Uitgever : Mozaiek
Verschenen : Januari 2022
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 352
Afmetingen : 215 x 135 x 28 mm
Gewicht : 436 gram
Velden met een * zijn verplicht
Om aan te raden
Recensie door: K. Visser

Als liefhebber van boeken van Charles Martin kwam ik onverwacht dit boek tegen. Dat klikte goed! Een prachtig boek wat je iedereen aan kan raden.