Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De engelen van Elisabeth

Titel : De engelen van Elisabeth
Auteur(s) : Florijn, Els
EAN : 9789023960225
Uitgever : Mozaiek
Prijs : € 21,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Leiden : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
De engelen van Elisabeth
(Geen beoordelingen)
Delen:

Beschrijving

De nieuwste historische roman door Els Florijn: De engelen van Elisabeth. Het is een bijzonder eerbetoon aan onderdrukte vrouwen. Els Florijn geeft een inkijkje in de harde en ongenadige wereld binnen de muren van een gesticht, zoals vroeger een psychiatrische instelling genoemd werd, waar hoofdpersoon Elisabeth de Lange leert te overleven.Een indrukwekkende geschiedenis gebaseerd op goede research en doorleefde betrokkenheid.

Dordrecht, 1890. Elisabeth de Lange, drieëntwintig jaar oud, wordt verdacht van de moord op twee van haar kinderen. Bij gebrek aan bewijs wordt ze krankzinnig verklaard en komt ze in het gesticht terecht. In de harde en ongenadige omgeving leert ze tegen wil en dank overleven. Aan één ding klampt ze zich vast: de hoop haar zoontje Jan nog één keer te mogen vasthouden. Voor wat er daarna zal gebeuren, sluit ze haar ogen – tot dat niet langer kan.

Els Florijn (1982) schreef diverse romans en verwierf grote bekendheid met de bestseller Het meisje dat verdween, over de lotgevallen van twee Joodse meisjes in de Tweede Wereldoorlog. Voor het schrijven van De engelen van Elisabeth ontving Florijn een werkbeurs van het Nederlands Letterenfonds.

Voor de lezers van Esther Gerritsen en Margaret Atwood

Productspecificaties
EAN : 9789023960225
Auteur(s) : Florijn, Els
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Moderne en hedendaagse fictie
Historische fictie
Verhalend thema: dood, rouw, verlies
Psychiatrie
Nederland
Ca. 1890 tot ca. 1899
Uitgever : Mozaiek
Verschenen : Oktober 2020
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 256
Afmetingen : 214 x 136 x 26 mm
Gewicht : 364 gram
Velden met een * zijn verplicht