Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Geheim van de hoogste

Titel : Geheim van de hoogste
Auteur(s) : Heijningen,-Steenbergen Annemarie
EAN : 9789023970019
Uitgever : Boekencentrum
Prijs : € 20,-
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Geheim van de hoogste

psalmendagboek

(Geen beoordelingen)
Delen:

Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

Het Bijbels dagboek het geheim van de Hoogste van Annemarie van Heijningen is veelgelezen. De teksten zijn kort. In weinig woorden wordt veel gezegd. Een dagboek dat je raakt, inspireert en aan het denken zet. Als lezer mag je mee op reis, met de dichters van de psalmen. Het wordt een jaar vol avontuur: zwevend over toppen van geloof, afdalend naar valleien van vertwijfeling.

Er worden schatten verzameld, parels gezocht. Ingehouden adem bij de fonkelnieuwe schittering van eeuwenoude woorden. Je zult de Zoon ontmoeten – en stilstaan bij de Bron. Levend-waterval. Wonderwel. Als je dorst hebt, mag je drinken.

* Korte, pakkende teksten, vertaalslag naar de praktijk
* Maandelijks een 'psalmenweetje': achtergrondinformatie bij de psalmen, eyeopeners

Annemarie van Heijningen-Steenbergen (1977) is spreker, schrijver en columnist

Klik hier om het interview van PUUR Vandaag met de auteur te lezen.

Puntig, praktisch en poëtisch. Zo kun je dit psalmen dagboek omschrijven. In 365 stukjes worden alle Psalmen behandeld, ook de 'lastige' en onbekende psalmen.

Productspecificaties
EAN : 9789023970019
Auteur(s) : Heijningen,-Steenbergen Annemarie
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geloofsopbouw
Uitgever : Boekencentrum
Verschenen : September 2015
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 392
Afmetingen : 162 x 110 x 26 mm
Gewicht : 333 gram
Velden met een * zijn verplicht