Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Verre melodie

Titel : Verre melodie
Auteur(s) : Sundin, S.
EAN : 9789023993995
Uitgever : Mozaiek
Prijs : € 6,95
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Verre melodie
(1 beoordeling)
Delen:

Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

Al jaren voelt Allie de stilzwijgende oordelen van haar moeder. Ze wil niets liever dan eindelijk waardering. Een huwelijk met de man die haar ouders als ideale schoonzoon zien, lijkt haar daarom verstandig.

Luitenant Walter Novak is een onverschrokken luchtmachtpiloot - maar tegenover vrouwen voelt hij zich onbeholpen en verlegen. Maar dan ontmoet hij Allie. Het klikt meteen en ze besluiten elkaar te blijven schrijven. Hun correspondentie groeit uit tot een diepe vriendschap. Maar is dat genoeg om alle geheimen, beloftes en verwachting te overwinnen?

Serie Wings of Glory, Deel 1

Website auteur: www.sarahsundin.com

Hier kunt u kijken naar een kort filmpje met Sarah Sundin in een B17 bommenwerper

Productspecificaties
EAN : 9789023993995
Auteur(s) : Sundin, S.
Taal : Nederlands
Onderwerp : Historische roman (populair)
Uitgever : Mozaiek
Verschenen : November 2018
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Pagina's : 432
Gewicht : 50 gram
Velden met een * zijn verplicht
Romantiek, verdriet, geloof en humor
Recensie door: Jeanne Anna

Deze roman speelt zich af in de VS in 1942-1943. Allie Miller is de hoofdpersoon, zij is verloofd en zal binnen afzienbare tijd gaan trouwen. Allie twijfelt echter zeer aan haar relatie en vraagt zich af of deze wel toekomst heeft. Als zij Walter Novak ontmoet, ontstaat een vriendschap die zich steeds meer verdiept. Hoe lang kan dit zo doorgaan? Walter wordt in Engeland gestationeerd en maakt veel mee tijdens zijn vluchten naar het Europese vasteland. Het geloof speelt in deze roman een grote rol. In het boek zijn aardig wat vrolijke elementen te ontdekken.
Ik heb het boek met plezier gelezen.