Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Reisgenoten

Titel : Reisgenoten
Auteur(s) : Garlough Brown, Sharon
EAN : 9789029724937
Uitgever : Voorhoeve
Prijs : € 22,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Leiden : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Reisgenoten

vier vrouwen op zoek naar God

(Geen beoordelingen)
Delen:

Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

Iedere vrouw herkent zich in een of meer van de hoofdpersonen uit deze roman. Vier vrouwen met ieder hun eigen verhaal ontmoeten elkaar in een christelijk retraitecentrum en gaan het gesprek aan. Samen met hen ga je als lezer op een spirituele reis naar een diepere relatie met God. Reisgenoten is zowel een prachtig geschreven roman als een inspiratiebron voor je eigen geloofsleven. Voor lezers die verder uitgedaagd willen worden zijn achter in het boek de creatieve oefeningen uit het verhaal opgenomen.Een boek voor de liefhebbers van Sarah Young en Rachel Held Evans.Klik hier om een leesfragment te openen.

Productspecificaties
EAN : 9789029724937
Auteur(s) : Garlough Brown, Sharon
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Religieuze en spirituele fictie
Vertaalde fictie
Met betrekking tot religieuze groepen
Met betrekking tot christenen en christelijke groepen
Uitgever : Voorhoeve
Verschenen : Juli 2016
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 400
Afmetingen : 215 x 140 x 32 mm
Gewicht : 555 gram
Velden met een * zijn verplicht