Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Wat ze achterliet

Titel : Wat ze achterliet
Auteur(s) : Wiseman, Ellen Marie
EAN : 9789029725309
Uitgever : Voorhoeve
Prijs : € 22,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Leiden : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Wat ze achterliet
(Geen beoordelingen)
Delen:

Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

Intiem verhaal over de pure liefde van een moeder voor haar dochter.

Izzy Stones heeft een hartgrondige afkeer van haar moeder, die jaren geleden haar vader doodschoot in zijn slaap. Op een zolder vindt ze een oud dagboek van een vrouw die onterecht is opgenomen in een psychiatrische instelling.

Het levensverhaal wat zich langzaam voor Izzy ontvouwt opent haar hart: wat is de werkelijke reden achter de bizarre daad van haar moeder?

Voor de lezers van Kristin Hannad en Jenna Blum.

Van de auteur van De pruimenboom.

Reacties op De pruimenboom:

Een veelbelovend debuut dat thuishoort in het rijtje
van de beste romans die over de Tweede Wereldoorlog zijn verschenen. Vijf sterren
. - hebban.nl

Een must-read voor ieder die op zoek is naar een eerlijk, indringend en indrukwekkend verhaal. - wereldvanboeken.nl

Een schitterend boek over hoop en liefde en kleine goede daden van verzet tegen haat. – luxelei.nl

Knap staaltje werk. Het is een debuut, maar daar is niet veel van te merken. – Nederlands Dagblad

Dit verhaal heeft een diepe indruk op me gemaakt. – chicklit.nl

Productspecificaties
EAN : 9789029725309
Auteur(s) : Wiseman, Ellen Marie
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Historische fictie
Vertaalde fictie
Met betrekking tot christenen en christelijke groepen
Uitgever : Voorhoeve
Verschenen : Augustus 2016
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 352
Afmetingen : 215 x 140 x 32 mm
Gewicht : 511 gram
Velden met een * zijn verplicht