Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Fataal bewijs

Titel : Fataal bewijs
Auteur(s) : Dylan, Rachel
EAN : 9789029728089
Uitgever : Voorhoeve
Prijs : € 21,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Leiden : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Fataal bewijs
(Geen beoordelingen)
Delen:

Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

Fataal bewijs van Rachel Dylan is een spannende christelijke thriller die gaat over een gevaarlijk spel om veel geld wat zich voordoet in de farmaceutische wereld.

Advocate Kate Sullivan neemt het op tegen een groot farmaceutisch bedrijf uit de Big Pharma wereld.. Hun nieuwste en dure medicijn heeft levens verwoest en Kate wil gerechtigheid. Als er een klokkenluider dood gevonden wordt, neemt de zaak een onheilspellende wending.

Detective Landon Jones gaat de aanklacht van de klokkenluider onderzoeken en ontdekt zo dat het bedrijf een gevaarlijk spel speelt. Onderwijl wil hij in het reine komen met fouten uit zijn eigen verleden. Tevens probeert hij Kate te beschermen voordat de zaak ook haar fataal wordt........

Voor de liefhebbers van Dee Henderson, Terri Blackstock en Dani Pattrey

Auteur Rachel Dylan is tien jaar lang advocate geweest. Ze heeft meerdere juridische thrillers geschreven, waarvan Fataal bewijs haar debuut is in Nederland.

Productspecificaties
EAN : 9789029728089
Auteur(s) : Dylan, Rachel
Taal : Nederlands
Onderwerp : Thriller
Uitgever : Voorhoeve
Verschenen : Augustus 2018
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 336
Afmetingen : 215 x 140 x 27 mm
Gewicht : 443 gram
Velden met een * zijn verplicht