Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Sterren in de schemering

Titel : Sterren in de schemering
Auteur(s) : Sundin, Sarah
EAN : 9789029731560
Uitgever : KokBoekencentrum Fictie
Prijs : € 22,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Leiden : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Sterren in de schemering
(Geen beoordelingen)
Delen:

Beschrijving

'Sterren in de schemering' van Sarah Sundin is een hartslagverhogende oorlogsroman voor de fans van Melanie Dobson en Tricia Goyer die zich afspeelt in München in het jaar 1938.

De Amerikaanse journalist Evelyn Brand is vastbesloten haar vaderland op de hoogte te stellen van de groeiende tirannie in nazi-Duitsland. Maar ze moet voorzichtig zijn om geen argwaan te wekken bij de regering én bij haar baas, die vindt dat ze als vrouw minder grote klussen zou moeten doen.

Productspecificaties
EAN : 9789029731560
Auteur(s) : Sundin, Sarah
Taal : Nederlands
Onderwerp : Historische roman (populair)
Thema : Historische romantiek
Thriller / spannende fictie
Tweede Wereldoorlog fictie
Romantische spanning
Historische fictie
Duitsland
Uitgever : KokBoekencentrum Fictie
Verschenen : September 2021
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 400
Afmetingen : 215 x 140 x 30 mm
Gewicht : 460 gram
Velden met een * zijn verplicht