Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Onderwijzing in de christelijke leer

Titel : Onderwijzing in de christelijke leer
Auteur(s) : Harinck, C.
EAN : 9789033124907
Uitgever :
Prijs : € 65,-
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Onderwijzing in de christelijke leer
(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

52 preken over de Heidelbergse Catechismus

Preken over de Heidelbergse Catechismus raakt in onbruik. Velen hebben geen interesse in leer en dogma. Het moet alles luchtig en gemakkelijk zijn. Je komt in de kerk voor een goed gevoel en niet om iets te leren. Veel kerken hebben dan ook de goede traditie verlaten om de gemeente iedere zondag een catechismuspreek te laten horen. De gevolgen zijn merkbaar. Wat ontbreekt het aan theologische kennis! Er ligt geen fundament onder de gemeente. Men ligt open voor allerlei wind van leer.

Wat is het, in dit licht, een goede beslissing van de Nationale Synode van Dordrecht geweest om de kerken te verplichten iedere zondag uit de Catechismus te onderwijzen. Het bewaart de gemeente bij de leer van de Reformatie en brengt waar nodig een gezonde correctie aan.

Met dit doel voor ogen heeft ds. Harinck, na vele jaren over de Heidelbergse Catechismus te hebben gepreekt, een verklaring geschreven. In de preken wordt steeds teruggegrepen op schrift en belijdenis

Productspecificaties
EAN : 9789033124907
Auteur(s) : Harinck, C.
Taal : Nederlands
Onderwerp : Theologie
Verschenen : Mei 2012
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 667
Gewicht : 50 gram
Velden met een * zijn verplicht