Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De vlieger

Titel : De vlieger
Auteur(s) : Almekinders, Ilse
EAN : 9789033831942
Uitgever :
Prijs : € 5,95
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
De vlieger
(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

Sem wordt gepest. Maar vaak heeft juf het niet door. Dan gaat de klas naar het strand. Sem neemt zijn nieuwe kleurenvlieger mee. Rick heeft ook een vlieger. Die van hem is groot en er staat een sterke arend op.

Als de twee jongens elkaar tegenkomen op het strand gaat het mis. Een bijzonder prentenboek over een jongetje dat gepest wordt. Het is knap hoe Ilse Almekinders aandacht heeft voor zowel het gepeste kind, als ook voor de pester, de meeloper en het kind dat opkomt voor de gepeste.

De tekst wordt aangevuld met illustraties van Maaike van den Akker. Haar stijl doet denken aan Pixar-animaties. Dit geeft het boek een heel eigentijds karakter.

Voor beide dames is De vlieger een debuut. Een helder en herkenbaar verhaal dat kinderen laat zien dat het helpt
om het je ouders en leerkracht te vertellen als je wordt gepest. Een mooi boekje om met je kind in gesprek te raken over pesten, vriendschap, ruzie en goedmaken.

Wietske Noordzij, ontwikkelingspsychologe, jongerenwerker, landelijk coördinator Stichting Chris

Productspecificaties
EAN : 9789033831942
ISBN : 9033831945
Auteur(s) : Almekinders, Ilse
Taal : Nederlands
Onderwerp : Prentenboeken (< 6 jaar)
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 32
Gewicht : 50 gram
Velden met een * zijn verplicht