Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Sterren en stippen - Nerflander serie

Titel : Sterren en stippen - Nerflander serie
Auteur(s) : Lucado, Max
EAN : 9789033833366
Uitgever : Ark Media
Prijs : € 22,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Den Haag : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Sterren en stippen - Nerflander serie

alle verhalen over de Nerflanders

(1 beoordeling)
Delen:
Beschrijving

Het prentenboek Sterren en stippen - de Nerflander serie bevat alle verhalen over Wout en de Nerflanders zoals Max Lucado die schreef. Nu de zes verhalen in één prachtige band voor een geweldig cadeau.

Al ruim 10 jaar staat het prentenboek Niemand is zoals jij in de top 10-lijsten van de christelijke boekhandel. De aansprekende parabel over de Nerflanders rond zelfbeeld en eigenwaarde heeft al vele harten geraakt. Ook de andere prentenboeken van Max Lucado waren succesvol, maar helaas zijn ze niet allemaal meer los verkrijgbaar in de boekhandel.

Juist daarom is er nu deze prachtige bundel met alle verhalen over Wout en de Nerflanders. Zorgvuldig uitgevoerd met stofomslag en goudfolie en inclusief de sfeervolle illustraties uit de geliefde prentenboeken, waardoor het een geschenk wordt voor iedereen.

De Nerflanders-serie Sterren en stippen bevat de volgende verhalen:

* Niemand is zoals jij
* Je hoort bij mij
* Had ik maar een groene neus
* Een fantastisch geschenk
* De beste
* Speciaal voor jou

Een prachtig gezinsboek, een mooi cadeau bij een verjaardag, geboorte of een afscheid.

Productspecificaties
EAN : 9789033833366
Auteur(s) : Lucado, Max
Taal : Nederlands
Onderwerp : Prentenboeken (< 6 jaar)
Categorie : Christelijke kinderboeken
Uitgever : Ark Media
Verschenen : Augustus 2024
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 192
Afmetingen : 213 x 201 x 19 mm
Gewicht : 50 gram
Velden met een * zijn verplicht
Sterren en stippen
Recensie door: Emmie

Dit boek bevat een verzameling verhalen die op een prachtige manier de draak steken met ons kuddegedrag. Het beschrijft een dorp, met op het oog allemaal dezelfde figuren. Zij hebben bijvoorbeeld een systeem bedacht om elkaar te waarderen met sterren en stippen. Het oordeel is afhankelijk of je iets presteert of verpest. Het loopt erop uit dat de dorpsgenoten uiteindelijk alleen nog maar stippen en sterren opplakken, afhankelijk van de stickers die iemand al verzameld heeft. Los van welke prestatie dan ook. Of hoe iedereen ineens dozen en ballen begint te verzamelen, gewoon omdat anderen dat ook doen. Een boek om er nog vaak bij te pakken dus. Om kinderen in te laten zien hoe hypes werken en te hopen dat het ook bij onszelf beklijft!Zie ook: https://www.miworries.nl/sterren-en-stippen/