Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Wat zal er van dit kind worden

Titel : Wat zal er van dit kind worden
Auteur(s) : Groenendijk, L.F.
EAN : 9789087180454
Uitgever : Banier, B.V. Uitgeverij De
Prijs : € 2,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Wat zal er van dit kind worden

Het begrip tabula rasa als pedagogisch ijkpunt

(Geen beoordelingen)
Delen:

Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

Wat zal er van dit worden is een zoektocht naar een mensbeeld in het reformatorisch opvoedingsonderwijs.

Is een kind bij de geboorte als een onbeschreven blad papier óf onbekwaam tot enig goed en geneigd tot alle kwaad? Wat betekent het als we belijden dat een pasgeborene 'aan allerlei ellende, ja aan de verdoemenis zelf onderworpen is, máár in Christus geheiligd en tot kind aangenomen'?

Verrassend genoeg blijken nadere reformatoren als Jacobus Koelman en Willem Teellinck een optimistische kijk te hebben op de opvoedbaarheid van het kind. Wat is de theologische betekenis van de besnijdenis en hoe kijken Joden aan tegen individualiteit en collectieve identiteit?

L.F. Groenendijk, G.C. den Hartog en B. Wallet nemen ons mee in een ontdekkingstocht naar een verrassend mensbeeld in de reformatorische opvoeding.

Productspecificaties
EAN : 9789087180454
Auteur(s) : Groenendijk, L.F.
Taal : Nederlands
Onderwerp : Theologie
Reeks : Driestarreeks (4)
Uitgever : Banier, B.V. Uitgeverij De
Jaar van uitgave : 2018
Verschenen : Juli 2018
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Afmetingen : 203 x 127 x 12 mm
Gewicht : 50 gram
Velden met een * zijn verplicht