Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Christelijke psychologische romans

16 artikelen
pagina 2 van 2
Reisgenoten

In het boek 'Reisgenoten' van Sharon Garlough Brown ontmoeten vier vrouwen elkaar in een christelijk retraitecentrum.

Leesfragment Reisgenoten Sharon Garlough Brown

Hannah is een predikante die niet in de gaten heeft hoe vermoeid ze is. Meg is weduwe, haar kinderen zijn net uitgevlogen en ze worstelt met gebeurtenissen uit haar verleden. Mara's leven wordt getekend door afwijzing en nu ziet ze ook nog haar huwelijk afbrokkelen. Charissa is een hardwerkende studente die het altijd goed wil doen.

Samen met deze vier vrouwen ga je als lezer op een spirituele reis waarin je ogen worden geopend. Reisgenoten is zowel een prachtig geschreven roman als een inspiratiebron voor je eigen geloofsleven. Voor lezers die verder uitgedaagd willen worden zijn achter in het boek de creatieve oefeningen uit het verhaal opgenomen.

Een boek voor de liefhebbers van Sarah Young en Rachel Held Evans.

Reisgenoten Garlough Brown, Sharon
€ 17,99
voorraad onbekend
Als je verdwaalt

Als je verdwaalt is een nieuwe psychologische roman van Marianne Witvliet over een jonge vrouw die na de dood van haar vader de draad van haar leven weer probeert op te pakken. Met dit boek laat ze zien dat ze opnieuw een verfijnde en troostende roman geschreven heeft die laat zien dat geluk vaak in kleine dingen zit.

Na de dood van haar vader en de daaropvolgende verhuizing heeft Jip het gevoel dat ze langzamerhand de grip op haar leven verliest. Eenzaam trekt ze zich terug in de natuur, op zoek naar troost. Ze maakt daar kennis met een tuinman, bij wie ze iets van de veiligheid en het vroegere zelfvertrouwen terugvindt dat haar vader haar gaf. Dan komt Juda op haar pad. Hij begrijpt haar, maar brengt haar ook compleet in verwarring. Toch moeten ze samen vechten voor de plek waaraan ze hun hart verloren hebben.

Net als in haar roman "Kind van het water' is Marianne Witvliet er opnieuw in geslaagd om een doorvoeld en fijnzinnig verhaal neer te zetten.

AUTEUR :
Marianne Witvliet (Nunspeet) schrijft kinderboeken, prentenboeken en romans, waaronder Gebroken wit (2003) en Kind van het water (2008). Ze werkte als redacteur, journalist en recensent bij het Reformatorisch Dagblad en is fulltime schrijver en fotograaf.

Als je verdwaalt Witvliet, Marianne
€ 22,99
voorraad onbekend
Kind van het water

Kind van het water door Marianne Witvliet is een ontdekkingstocht naar ware liefde en opoffering, tegen het schitterende decor van het naoorlogse leven in een oude Rotterdamse havenwijk.

Nina Dodaars denkt zich ontworsteld te hebben aan de opvoeding van haar ongehuwde moeder, een eenvoudige werkster. De grootouders van Nina's moeder vertrokken rond 1900 met paard en wagen, waarop zowel de inboedel als het gezin paste, van de Zeeuwse eilanden naar Rotterdam, om werk te zoeken.

Geld dat Nina's vader haar naliet op voorwaarde dat hij onbekend bleef, geeft haar de gelegenheid om te studeren. Van haar vader weet Nina niet meer dan dat hij een van de broodheren van haar moeder was, en bovendien een vermogende burger. Ze trouwt met Stan Kaváfis, een chirurg in opleiding, en vervreemdt meer en meer van haar ouderlijk huis.

Als Nina's moeder overlijdt, lijkt ineens het laatste fundament onder haar leven weg te vallen. Ze gaat op zoek naar de totaal verschillende werelden van haar gelovige moeder en haar onbekende vader.

Kind van het water Witvliet, Marianne
€ 22,99
voorraad onbekend
Het beloofde land

De nieuwste roman 'Het beloofde land' van Elizabeth Musser schrijft over drie vrouwen die elkaar ontmoeten tijdens een wandeltocht die hun leven zal veranderen . Een levensechte roman die vrouwen van alle leeftijden zal inspireren. Een pelgrimage waarin geloof, vriendschap en ontdekking van wie je zelf bent centraal staat.

Abbie Jowett is overweldigd door verschillende tegenslagen in haar leven. Ze besluit haar volwassen zoon achterna te reizen naar Spanje, om daar samen met hem de beroemde pelgrimsroute Camino de Santiago te lopen.

INKIJKEXEMPLAAR (pdf) het beloofde land - Elizabeth Musser -->

Tijdens hun reis ontmoeten ze Rasa, een Iraanse vrouw die in het geheim vluchtelingen helpt, en Caroline, een journaliste die onderzoek doet naar pelgrims. Ieder heeft zo een eigen reden voor deze ontdekkingsreis, maar geen van hen was voorbereid op de schurende kracht van de Camino, die alles blootlegt en aanspoort tot grondige zelfreflectie. Tegelijkertijd een tocht die vriendschappen mogelijk maakt en ruimte verschaft.

'Een prachtige roman, die je laat nadenken over schuld en vergeving.'
- Elisabethbode over 'Als ik mijn ogen sluit'

Samen met haar man Paul is Elizabeth Musser pastoraal begeleider van zendelingen. Als ze niet op reis zijn, schrijft ze vanuit haar tuinhuisje in Lyon, zoals ze het zelf noemt 'entertainment met een ziel'. Ze heeft in Nederland elf zeer gewaardeerde romans op haar naam staan.

GRATIS THUISBEZORGD IN NEDERLAND

Het beloofde land Musser, Elizabeth
€ 23,99
voorraad onbekend
Bij heldere maan

Bij Heldere maan,dDe nieuwe roman van Elizabeth Musser, laat kostbare inzichten zien, verpakt in een aangrijpend verhaal over haar moeder.

RESERVEER NU: Verschijnt 20 oktober 2022

Als haar grootmoeder overlijdt, erft Allie Massey tegen alle verwachtingen in niet haar paardenranch. In haar zoektocht naar antwoorden ontdekt ze het bijzondere levensverhaal van haar oma; een geschiedenis die voert van de Grote Depressie tot de Tweede Wereldoorlog; een verhaal over onderzeeërs, moedige kustwachten, en een nacht op het strand die het leven van haar grootmoeder voor altijd heeft bepaald. En misschien ook wel een verhaal dat Allie toont hoe ze haar droom van een paardentherapiecentrum alsnog kan waarmaken.

De personages in dit aangrijpende verhaal bleven me nog lang na het einde bij. Een van de beste romans die ik dit jaar heb gelezen.
– Lynn Austin

Het fascinerende lijntje over paarden in de plot en de boeiende personages maken dit tot een roman die je niet wilt missen.
– Deborah Raney

Elizabeths vertelskills in Bij heldere maan zijn verbluffend.
– Susan Meissner

Elizabeth Musser schrijft vanuit haar tuinhuisje in Lyon 'entertainment met een ziel', zoals ze het zelf noemt. Ze heeft al twaalf romans op haar naam staan. Bij heldere maan is gebaseerd op het levensverhaal van haar moeder.

Bij heldere maan Musser, Elizabeth
€ 23,99
voorraad onbekend
Nooit meer wachten

Nooit meer wachten van Sarah van der Maas is een ontroerend debuut van een nieuw Nederlands talent en gaat over kinderdromen in oorlogstijd tijdens de Eerste Wereldoorlog.

Noord-Frankrijk, 1918. In de gewelven van een basiliek houdt de 9-jarige Gabriel zich schuil. Dagelijks stroopt hij samen met een verminkte hond de slagvelden van de Eerste Wereldoorlog af, op zoek naar voedsel en waardevolle spullen.

LEESEXEMPLAAR

Als hij een gewonde Engelse soldaat in het niemandsland vindt, besluit hij zijn ontdekking te verzwijgen voor de Duitse majoor die hem onder zijn hoede heeft genomen. Dat gaat lang goed. Maar het is oorlog,iedereen wil zijn eigen hachje redden. Zelfs als daarvan een kind het slachtoffer wordt.

Een psuchologische roman over de strijd tegen het noodlot, het gemis van familie en de kracht van kinderlijke verbeelding.

Sarah van der Maas (1995) studeerde geschiedenis, woont in Middelburg en is freelance tekstschrijver. Ze schrijft haar hele leven al en won diverse verhalenwedstrijden, waaronder een van Mozaïek en een van een Vlaamse krant. Nooit meer wachten is haar eerste roman.

Sarah kan zó mooi schrijven. Ik vind haar een echt talent!
– Els Florijn, auteur van Het meisje dat verdween

Nooit meer wachten Maas, Sarah van der
€ 21,99
voorraad onbekend