Met de fiets naar Ichthusboekhandel
Ichthusboekhandel.nl is gevestigd in de grotere steden van Zuid-Holland en dan is parkeren met de auto niet altijd echt leuk. De winkels van Ichthusboekhandel zijn gelukkig wel heel goed bereikbaar per fiets. Daardoor kunt u heel prettig de winkel bezoeken zonder het milieu te belasten en dit onderdeel maken van een leuk afstapmoment tijdens uw fietstochtje.
Ichthusboekhandel Alphen aan den Rijn ligt bij de Swaenswijkbrug (knooppunt nr 46), waar verschillende fietsknooppunten samen komen, waaronder het centrale knooppunt 89 bij het NS Station. De winkel ligt niet voor niets op de hoek van de Stationsstraat en de Prins Hendrikstraat. Vanuit Kerk en Zaanen is dit de meest gebruikte route naar het Centrum van Alphen. U kunt uw fiets prima kwijt voor de winkel op eigen grond.
De Ichthusboekhandel Zoetermeer ligt heel dicht bij fietsknooppunt 38 op de hoek Dorpsstraat, Delftse en Leidse Wallen. Er zijn ruime mogelijkheden om uw fiets te stallen in de directe omgeving van de Ichthusboekhandel de Goede Herder. Overdag mag u niet(!) fietsen in de Dorpsstraat, maar u mag wel lopend uw fiets meenemen tot voor de winkel. Uw fiets stallen kan heel goed in de fietsenrekken die op allerlei plaatsen aanwezig zijn in de straat.
Wie niet met de fiets komt naar één van de Ichthusboekhandels kan ook heel goed terecht op verschillende parkeerplaatsen. Bij Zoetermeer kan gratis geparkeerd worden. In Alphen is dichtbij betaald parkeren en iets verderop is het gratis.
Met de fiets naar de Ichthusboekhandel is een uitstekende bijdrage aan het milieu en het parkeren van uw fiets is prima geregeld op die locaties.

- Voor u geselecteerd
- Bijbels
- De Bijbel in een jaar lezen
- TOP 10 Bijbelse dagboeken
- Nieuwe christelijke boeken binnen!
- Christelijke Boeken Top 10
- Bijbelstudie onderwerpen
- Christelijke romans en thrillers
- Christelijke boeken en thema's
- Christelijke kinderboeken en Kinderbijbels
- Avondmaal met kleine bekertjes
- 40 dagen tijd
- Belijdeniscadeaus






