Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

(ont)spannende boeken bij Ichthusboekhandel

de heer uit het zuiden

De roman, De heer uit het Zuiden is het tweede deel in Kristen Heitzmanns historische serie Het land van de gouden rivieren.

Na vele belevenissen zijn Desi Brennan en Remy Montgomery eindelijk verloofd. Maar op Remy's ranch gebeuren vreemde dingen. Runderen slaan op hol en Remy verliest bijna zijn beste stier.

Het lijkt er op dat iemand het op hem gemunt heeft, zeker als Remy uiteindelijk zelf zwaargewond raakt. Maar wie er ook achter zit, hij of zij heeft echter buiten Remy's weergaloze vrouw Desi gerekend.

Bestsellerauteur Kristen Heitzmann is een schrijfster van christelijke romans. Zij is o.a. de auteur van het romantische tweeluik 'Ik wist het wel' en 'Hier voor jou'. Kristen werd onderscheiden met de Christy Award in 2013 en the Inspirational Reader Choice Award.

Kristen beheerst meer genres dan alleen het zo genaamde feelgood genre: eerder schreef ze historische romans, thrillers en drama. Daarnaast geeft ze schrijfworkshops en treedt ze op als spreker op conferenties voor schrijvers. Kristen Heitzmann woont in Colorado met haar echtgenoot en een verzameling huisdieren. Inmiddels is ze oma en geniet ze van haar familie en de omgeving waar ze woont.

de heer uit het zuiden heitzmann, Kristen
€ 23,99
voorraad onbekend
Een kamer vol lichtjes

'Een kamer vol lichtjes' van Melanie Dobson is een meeslepende oorlogsroman over een vrouw die tientallen kinderen uit de Hollandsche Schouwburg wist te smokkelen, maar daarbij haar eigen zoontje uit het oog verloor.

Amsterdam, 1942. Anneliese 'Eliese' Linden werkt bij de Hollandsche Schouwburg en probeert zoveel mogelijk Joodse kinderen uit de handen van de nazi's te houden. Maar uitgerekend haar eigen zoontje belandt in Westerbork. Wanneer Eliese zelf ook moet vluchten is het voor haar onmogelijk te achterhalen wat er is gebeurd met hem en de andere kinderen die ze niet kon redden. Het uitblijven van antwoorden achtervolgt haar de rest van haar leven. Tot 75 jaar later een onbekende vrouw bij haar op de stoep staat.

Ava Drake vermoedt dat haar overgrootvader William Kingston niet de oorlogsheld is die hij beweert te zijn. Haar werk bij de Kingston Foundation brengt haar bij de koffieplantage van Landon West in Oeganda. Ava en Landon ontdekken een verband tussen hun families, en zo ontmoet Ava Landons overgrootmoeder. Als Ava haar verhaal heeft gehoord, plaatst dit haar lijnrecht tegenover een aantal machtige familieleden die bereid zijn ver te gaan om de waarheid geheim te houden.

Een kamer vol lichtjes Dobson, Melanie
€ 22,99
voorraad onbekend
De brug naar het eiland

De roman De brug naar het eiland van Julie Klassen is een historisch verhaal boordevol romantiek en intrige, zoals we van Julie gewend zijn.

Isabelle woont op Belle Island: een afgelegen eiland in de rivier de Thames. Het is een wereld op zich en Isabelle voelt zich er veilig. Maar ze wordt geplaagd door een terugkerende droom over een moord. Of is het een herinnering? Isabelle weet niet meer wat ze moet geloven, zeker niet wanneer ze te horen krijgt dat iemand die zij vertrouwde in Londen is vermoord.

Advocaat Benjamin Brooker onderzoekt de mysterieuze moord en komt terecht op Belle Island. Zijn voornemen om nooit meer een knappe vrouw op haar woord te geloven, wordt meteen op de proef gesteld als hij Isabelle ontmoet, hoofdverdachte in de moordzaak. Zij beweert dat ze het eiland al in geen tien jaar heeft verlaten, maar kan hij haar geloven? En wat moet hij met de gevoelens die hij voor haar begint te ontwikkelen?

De brug naar het eiland Klassen, Julie
€ 23,99
voorraad onbekend
Weer en wind - mooiste verhalen

De verhalenbundel Weer en wind van Joke Verweerd is een ontroerende boek met de mooiste verhalen uit Jokes schrijverscarrière én een aantal nieuwe verrassende verhalen.

In 1994 verscheen de debuutroman van Joke Verweerd, De wintertuin. Sindsdien is er een reeks van tien romans, twee novellen en vijf verhalenbundels verschenen. In Weer en wind zijn ter gelegenheid van haar jubileum de mooiste verhalen van Joke bijeengebracht, plus een aantal nieuwe verhalen. In haar proza weet Joke Verweerd situaties en gebeurtenissen uit het leven van gewone mensen gevoelvol en levensecht neer te zetten.

De warme pastorale toon maken haar verhalen ook zeer geschikt om voor te lezen in de kerk of in het gezin.

Weer en wind - mooiste verhalen Verweerd, Joke
€ 24,99
voorraad onbekend
Koorden van liefde

Koorden van liefde is de nieuwste roman van Marianne Grandia en vertelt een boodschap over schuld en het feit dat God je nooit los laat. Deze christelijke roman wordt verwacht D.V. in november 2019

Onafhankelijkheid, een prachtige carrière en een luxe appartement in een bruisende stad vor vrienden. Eva had het allemaal voor elkaar. Maar nu haar zorgvuldig opgebouwde kaartenhuis is ingestort heeft ze geen andere keuze dan haar toevlucht nemen tot har oom en tante, die haar onderdak aanbieden in hun woonhuis annex kapel in het bos.

De confrontatie met de stilte, zichzelf en haar voormalige verloofde maken het leven er daar niet eenvoudig op. De aanleg van een Bijbeltuin bij de kapel biedt haar wat afleiding en opent haar ogen voor liefde die ze niet verwacht had.

Koorden van Liefde is een bemoedigend verhaal dat zich op de zelfde plek afspeelt als onder Zijn vleugels, maar is te lezen als een op zich zelf staande roman.

Marianne Grandia won eerder verschillende prijzen met haar boeken en wordt door haar lezers zeer gewaardeerd.

Koorden van liefde Grandia, Marianne
€ 22,99
voorraad onbekend
Het sprookje van de eeuwige zomer

Het sprookje van de eeuwige zomer door Susan Crandall is een schitterende vertelling over moed en vriendschap.

Tally James ziet haar jongere broer in het nieuws, in een item over moord. Ze besluit terug te keren naar Mississippi om de confrontatie met haar verleden aan te gaan.

Dan ontdekt Tally dat er op sommige wrange vragen al even wrange antwoorden bestaan, maar dat er ook een mogelijkheid is om relaties te herstellen en weer voor het goede te kiezen.

Susan Crandall is o.a. auteur van Zolang ik jou heb. Ze ontving belangrijke onderscheidingen, waaronder een RITA Award en een National Reader's Choice Award.

Het sprookje van de eeuwige zomer Crandall, Susan
€ 22,99
voorraad onbekend
De lange weg naar huis

In 'De lange weg naar huis' van Joanne Bischof keert Haakon Norgaard na vier jaar terug naar degene die hij zo gekwetst heeft.

Vier jaar eerder vluchtte Haakon naar zee, nadat hij het vertrouwen had beschaamd van de vrouw naar wiens waardering hij juist het meest verlangde. Intussen heeft hij opnieuw de liefde leren kennen. Maar wat er jaren eerder is gebeurd, blijft aan hem knagen. Met lood in zijn schoenen keert hij terug naar huis, om te ontdekken dat zijn dove broer Thor hem nu harder nodig heeft dan ooit.

'De lange weg naar huis' is het los te lezen vervolg op 'De zoete geur van appelcider'.

De lange weg naar huis Bischof, Joanne
€ 22,99
voorraad onbekend
Totdat we thuis zijn

Het nieuwste boek van Cathy Gohlke, Totdat we thuis zijn, gaat over het Britse thuisfront tijdens de Tweede wereldoorlog

Meedoen aan het Franse verzet ... het klonk romantisch voor Claire Stewart. Totdat ze op de Engelse kust gestrand is met vijf Frans-Joodse kinderen. Ze heeft hen over het Kanaal gesmokkeld vóórdat de nazi's Frankrijk in de greep kregen. De realiteit en het geweld brengt Claire echter meer angst dan romantiek.

Claire smeekt haar tante, Lady Miranda Langford, om de kinderen op te nemen in haar prachtige landhuis. Tante Miranda heeft zo haar eigen zorgen, maar stemt toe onder voorwaarde dat Claire blijft om te helpen.

Ondanks haar verlangen om terug te keren naar Frankrijk en naar de man van wie ze houdt, heeft Claire geen keus. Maar ze blijkt nauwelijks opgewassen tegen haar taak om de kinderen op te voeden, of tegen David Campbell, een sympathieke gast in huize Langford. En nooit kon ze vermoeden dat de tentakels van de oorlog zelfs daar zouden binnendringen om de bewoners dodelijk te bedreigen.

Een ontroerend verhaal over het Britse thuisfront tijdens de Tweede Wereldoorlog.

Eerder verschenen van Cathy Gohlke de succesvolle romans Amelie, het meisje dat er niet mocht zijn en Het geheim van mijn moeder. Meerdere van haar romans werden bekroond met de prestigieuze Christy Award.

De website van Cathy Gohlke

Totdat we thuis zijn Gohlke, Cathy
€ 24,90
voorraad onbekend
Waar rook is

De roman 'Waar rook is' van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en een grappige vorm van romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen Witemeyer.

Op de Chicago World's Fair in 1893 ziet Winnifred Wylde hoe een vrouw ontvoerd wordt. Ze vertelt het aan haar vader, inspecteur bij de politie in Chicago, en probeert hem zover te krijgen dat hij onderzoek doet naar deze en andere mysterieuze verdwijningen in de stad. Haar vader doet haar ideeën af als het product van een overactieve fantasie, maar uiteindelijk gaat hij overstag en laat Winnie als secretaresse werken bij de man die achter de verdwijningen zou zitten, dr. Henry H. Holmes, om hem in de gaten te kunnen houden. Met een pistool onder haar rokken en mét een agent Jude Thorpe als haar bodyguard. Lukt het haar om de dader te ontmaskeren of wordt ze zijn volgende slachtoffer?

'Waar rook is' is de debuutroman van Grace Hitchcock en is gebaseerd op een waargebeurd verhaal.

Waar rook is Hitchock, Grace
€ 19,99
voorraad onbekend
Dat beloof ik

Dat beloof ik, van Tamera Alexander is het eerste deel van een prachtige nieuwe serie historische romans rond Carnton.

Wat kan een vrouw - slechts een gouvernante - doen tegen de gesel van de slavernij?

Na de slag bij Franklin, Tennessee, op 30 november 1864, wordt Carnton House aangewezen als een veldhospitaal voor de zuidelijke troepen. Lizzie Clouston, van beroep gouvernante, wordt al spoedig in dienst genomen als verpleegster.

Haar leven neemt een dramatische wending als ze een jonge soldaat belooft een brief voor hem te bezorgen. Ze ontmoet de gewonde kapitein Roland Jones en helpt hem in zijn strijd tegen de dokter die zijn been wil amputeren.

Lizzie komt in conflict met zichzelf, vanwege haar trouwbelofte aan de vriend van haar jeugd. Daarbij komt dat Roland, die haar hart zo weet te raken, slaveneigenaar is, terwijl Lizzie slavernij verafschuwt. Lizzie en Roland worstelen beiden met hun geloof en hun principes te midden van de ellende van de oorlog en al zijn gevolgen.

Dit is een uitzonderlijk verhaal van geloof, hoop en liefde geschreven tegen de achtergrond van de pijnlijke en bloedige Amerikaanse burgeroorlog. Dat beloof ik is het eerste deel in de Carnton Reeks.

Als 'voorafje' verscheen in december 2018 Kerst op Carnton dat meteen een groot succes was.

'Tamera Alexander toont ons hoop en geloof aan het werk te midden van het lijden. De prachtig beschreven personages en rijke geschiedenis in Dat beloof ik werken naadloos samen en laten zien dat Christus' liefde en romantische liefde zelfs op onze donkerste momenten kunnen triomferen.
' Lynn Austin (bestsellerschrijfster)

Tamera Alexander woont in Nashville (USA). Ze schreef een groot aantal boeken en won meermalen een Christy Award voor beste historische roman. Alexander is een van de populairste schrijvers van inspirerende historische romantiek.

Dat beloof ik Alexander, Tamera
€ 21,-
voorraad onbekend