Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Simpel

Titel : Simpel
Auteur(s) : Yotam Ottolenghi
EAN : 9789059568266
Uitgever : Fontaine Uitgevers
Prijs : € 34,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Simpel
(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

Eenvoud, simpel? Het lijkt onwaarschijnlijk bij een kookboek van Yotam Ottolenghi, maar zijn kookboek SIMPEL staat vol met eenvoudig te bereiden gerechten, zonder af te doen aan de typische Ottolenghi-smaak of verrassing.

Van avocadoboter op toast met tomatensalsa, heerlijke saffraan-mosterdscones met cheddar en piccalilly tot burrata met gegrilde druiven en basilicum of een bevroren munt-en-pistache-chocoladecake.

SIMPEL bevat gerechten die een lust voor het oog zijn en verleidelijk smaken. Met handige iconen zie je in een oogopslag welke kenmerken betrekking hebben op het betreffende recept

Productspecificaties
EAN : 9789059568266
Auteur(s) : Yotam Ottolenghi
Taal : Nederlands
Onderwerp : Eten en drinken
Thema : Kookboeken van tv-koks en beroemde chef-koks
Uitgever : Fontaine Uitgevers
Jaar van uitgave : 2026
Verschenen : September 2018
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 320
Afmetingen : 216 x 204 x 31 mm
Gewicht : 1404 gram
Velden met een * zijn verplicht