Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Je mag er zijn

Titel : Je mag er zijn
Auteur(s) : Gea Veldkamp
EAN : 9789033133633
Uitgever : den Hertog boeken
Prijs : € 15,90
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Je mag er zijn
(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

Je mag er zijn van Gea Veldkamp is een jeugdroman voor tienermeiden.

Een avondje oppassen bij de buren of een moeilijke legpuzzel maken: daar geniet Lisanne van! Over haar bijbaantje is ze minder enthousiast. Het lijkt of ze het nooit goed kan doen bij Levi, de leidinggevende van de vulploeg. Waarom moet Levi altijd haar hebben?

Op school is het gezelliger. Maar waarom zien haar klasgenoten haar niet staan? Als haar leuke klasgenoot Laurens vraagt of ze een geintje wil uithalen bij meneer Bos, kan ze niet weigeren. De strafkaartjes van meneer Bos zijn nodig aan vervanging toe! Krijgt ze dat ongezien voor elkaar?
Haar nieuwe klasgenootje Joy lijkt zich minder druk te maken om wat anderen van haar denken. Niet gek, als je ouders geld als water hebben. Of geldt ook hiervoor dat schijn bedriegt?

Gea Veldkamp is getrouwd en moeder van twee dochters. Al jaren schrijft ze met veel plezier romans. Daarnaast geeft ze schrijfworkshops om creativiteit te stimuleren. In haar vrije tijd vindt ze het leuk om muziek te maken of met de hond te wandelen.

Productspecificaties
EAN : 9789033133633
Auteur(s) : Gea Veldkamp
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 10 12 jaar
Categorie : Den Hertog Boeken
Uitgever : den Hertog boeken
Verschenen : September 2025
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 173
Velden met een * zijn verplicht