Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Werk heden in Mijn wijngaard

Titel : Werk heden in Mijn wijngaard
Auteur(s) : Ds. G.W.S. Mulder
EAN : 9789033133909
Uitgever : den Hertog boeken
Prijs : € 14,90
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Werk heden in Mijn wijngaard
(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

Werk heden in Mijn wijngaard is geschreven door Ds. G.W.S. Mulder en bevat meditatieve gedachten over de Zendingsopdracht.

God heeft een wijngaard in deze wereld. Dat bepaalt ons bij Zijn vrijmachtig genadewerk. De Heere heeft Zijn schepping niet losgelaten, maar wil uit het gevallen mensengeslacht een Kerk zaligmaken die Hij verkoren heeft in Christus. Zondaren moeten worden toegebracht. Daarvoor heeft Hij de kerk opdracht gegeven om te werken in Zijn wijngaard, wereldwijd. Zij die gezonden worden in de wijngaard worden gezonden omdat Hij gezonden is. Zij die werken in de wijngaard kunnen alleen werken omdat Gods Zoon heeft gewerkt en alles heeft volbracht. Nóg gaat Gods werk door de hand van Christus gelukkig voort. Want Hij zal zaad zien, uit Jood en heiden.
De meditatieve gedachten in dit boek over het zendingswerk hebben als basis de toespraken die de auteur gehouden heeft tijdens de zendingsdagen van ZGG (2017-2025).

Uitgave in samenwerking met Zending Gereformeerde Gemeenten.

Ds. G.W.S. Mulder is predikant van de Gereformeerde Gemeente in Gouda. Hij was sinds 2018 predikant van de Gereformeerde Gemeente te Ridderkerk. Daarvoor diende hij de gemeente van Zoetermeer. Van 2016-2025 was hij voorzitter van het Deputaatschap Zending van de Gereformeerde Gemeenten.

Productspecificaties
EAN : 9789033133909
Auteur(s) : Ds. G.W.S. Mulder
Taal : Nederlands
Onderwerp : Theologie
Categorie : Den Hertog Boeken
Uitgever : den Hertog boeken
Verwacht : April 2026
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 128
Velden met een * zijn verplicht