Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Wees een geschenk

Titel : Wees een geschenk
Auteur(s) : Ann Voskamp
EAN : 9789051945584
Uitgever : Uitgeverij Van Wijnen
Prijs : € 19,95
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Wees een geschenk

Van gebrokenheid naar overvloed

(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

Ann Voskamp komt met haar nieuwste boek: Wees een geschenk, van gebrokenheid naar overvloed. Het is een prachtig weggeefboek dat ons leert om te geven.

In Wees een geschenk combineert ze haar prachtige foto's met sprankelende en diep-rakende teksten. Teksten over de gebrokenheid in ons, die door de genade van God tot overvloedige vreugde kan leiden. Zij laat daarin de weg van het geven zien.

Omdat Christus de Grote Gever is, kunnen wij uitdelen van wat we van Hem ontvangen, gewoon elke dag, in onze directe omgeving.

Het boek bevat een aanzet tot geeftips die ons een brede glimlach op het gezicht brengen. En als we er mee aan de slag gaan, ook de mensen om ons heen.: wees een geschenk!

AnnVoskamp (1973) is is de vrouw van een Nederlandse boer, moeder van negen kinderen en auteur van de bestsellers Duizendmaal dank en en Gebroken leven. Christianity Today noemt haar één van de vijftig invloedrijkste vrouwen. Miljoenen leven met haar mee op haar online fotodagboek. De website van Ann Voskamp is één van de tien meest gelezen christelijke blogs.

Productspecificaties
EAN : 9789051945584
Auteur(s) : Ann Voskamp
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geloofsopbouw
Thema : Christelijk leven en gewoontes
Uitgever : Uitgeverij Van Wijnen
Verschenen : Oktober 2018
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 224
Afmetingen : 184 x 174 x 26 mm
Gewicht : 50 gram
Velden met een * zijn verplicht