Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De school van de burger

Titel : De school van de burger
Auteur(s) :
EAN : 9789058818126
Uitgever : Buijten en Schipperheijn Motief
Prijs : € 14,90
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
De school van de burger
(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

Nederland kent van oudsher veel onderwijsvrijheid. Ook christenen konden en kunnen scholen oprichten en een eigen kleur geven.

Secularisering en individualisering zorgen voor een nieuwe context, ook voor christelijk onderwijs. Laten politiek en inspectie het bijzonder onderwijs genoeg ruimte in deze tijd? Of wordt de eigen ruimte steeds kleiner?

En: hoe kijken christelijke ouders er zelf tegenaan: hoe belangrijk vinden zij identiteit van een school?

In deze bundel worden diverse kanten van het unieke, bijna honderd jaar oude Nederlandse onderwijsstelsel belicht. De auteurs betogen dat er wel degelijk toekomst is voor christelijk onderwijs, maar dat achteroverleunen dan geen optie is. Er wordt iets nieuws gevraagd van zowel besturen, als ouders en politiek.

Met bijdragen van o.a.

* Jan Hoogland,
* Peter de Vries,
* Jan Westert en
* Pieter Vos.

Het boek is bedoeld voor iedereen met belangstelling voor het christelijk onderwijs.

Productspecificaties
EAN : 9789058818126
ISBN : 9058818128
Taal : Nederlands
Onderwerp : Mens en maatschappij
Uitgever : Buijten en Schipperheijn Motief
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Pagina's : 136
Gewicht : 50 gram
Velden met een * zijn verplicht