Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Openbaring

Titel : Openbaring
Auteur(s) : Kees Fieggen
EAN : 9789064513251
Uitgever : Zoeklicht
Prijs : € 13,95
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Openbaring
(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

K. Fieggen, schreef een Bijbelcommentaar over Openbaring. Eerder schreef hij ook over Hebreeën en over de wetenschap en de bijbel na.v. de persoon van Kepler.

Over het algemeen wordt het bijbelboek Openbaring als moeilijk toegankelijk beschouwd. Ten dele is dat ook zo. Voor sommigen is dat een argument om het boek maar niet te lezen. Dat is bijzonder jammer, omdat het boek Openbaring duidelijk Gods plannen met deze wereld uiteenzet. Bovendien is het een hoopvol boek, mits je doorleest tot het einde. Daar zien we dat God uiteindelijk alle tranen afwist en dat er een eeuwigheid wacht in de liefdevolle tegenwoordigheid van onze hemelse Vader.

Kees Fieggen is er in geslaagd om in deze studie een heldere en begrijpelijke uitleg te geven, ook bij de wat moeilijkere gedeelten. Naast de studie verwijs ik graag naar de 'boxen' waarin Kees Fieggen verschillende aanverwante onderwerpen nog even extra toelicht. Zeer waardevol en het komt de leesbaarheid van de studie zelf ten goede.

We leven in bijzondere tijden. Voor iedere christen is het lezen en bestuderen van Openbaring een 'must'. Alleen al omdat ook het boek Openbaring onderdeel uitmaakt van Gods Woord. Want wie leest er nou een boek zonder ook het laatste gedeelte te willen lezen en daarmee de afloop te missen?

Productspecificaties
EAN : 9789064513251
Auteur(s) : Kees Fieggen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Uitgever : Zoeklicht
Verschenen : November 2020
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 150
Gewicht : 50 gram
Velden met een * zijn verplicht