Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Aanvallen of verdedigen

Titel : Aanvallen of verdedigen
Auteur(s) : Ton van der Schans
EAN : 9789087188436
Uitgever : de Banier Boeken
Prijs : € 10,95
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Aanvallen of verdedigen

De plek van orthodoxe christenen in polariserend Nederland

(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

Aanvallen of verdedigen is een publicatie onder redactie van Ton van der Schans over de nieuwe uitdagingen waar de reformatorische gezindte voor gesteld wordt als het gaat om zichtbaarheid en maatschappelijke druk.

Refo's werden lange tijd gezien als onschuldige folklore. Dat is echter aan het veranderen. Want zijn die orthodoxe christenen niet gevaarlijk? Media weten de biblebelt meer dan ooit te vinden. Ze storten zich op kerkgang in corona tijd, op vaccinatie en op reformatorische scholen die kinderen 'gedwongen uit de kast laten komen'.

In deze nieuwe publicatie in de reeks Studium Generale van Driestar edu catief tref je onder meer een historische schets aan van de refo's en de samenleving. De auteurs gaan op zoek naar Bijbelse antwoorden op de vraag wat je als christen te doen staat in deze samenleving. Aanvallen of juist verdedigen?

Samengesteld door

* mr. Dick Alblas,
* Wilco Boender,
* dr. John Exalto,
* Laurens van der Tang,
* drs. Ton van der Schans en
* dr. Paul J. Visser.

Productspecificaties
EAN : 9789087188436
Auteur(s) : Ton van der Schans
Taal : Nederlands
Onderwerp : Mens en maatschappij
Thema : Geloofsopbouw
Reeks : Driestarreeks Studium Generale (7)
Uitgever : de Banier Boeken
Jaar van uitgave : 2022
Verschenen : November 2022
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 112
Afmetingen : 202 x 126 x 12 mm
Gewicht : 50 gram
Velden met een * zijn verplicht