Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Opnieuw gevangen

Titel : Opnieuw gevangen
Auteur(s) : A. den Uil-van Golen
EAN : 9789401908757
Uitgever : Z&K
Prijs : € 6,95
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Opnieuw gevangen
(Geen beoordelingen)
Delen:
Beschrijving

In 'Opnieuw gevangen' van Aja den Uil-van Golen staat de geheimzinnige heer De Bie opeens op de stoep bij de ouders van de pas overleden tiener Joëlle van Duren.

De oprechte belangstelling van het echtpaar Van Duren zet hem ertoe aan om hen zijn veelbewogen levensverhaal te vertellen. Stukje bij beetje weet hij de muur af te breken die hij om zich heen heeft gebouwd. Maar dan doet zich opnieuw een onvoorziene, ernstige situatie voor.

Dit bijzondere en ontroerende verhaal is het nieuwste werk van Aja den Uil-van Golen, die al een behoorlijk aantal romans over de meest uiteenlopende onderwerpen op haar naam heeft staan. Opnieuw gevangen is een zelfstandig te lezen vervolg op Joëlles overgave.

Productspecificaties
EAN : 9789401908757
Auteur(s) : A. den Uil-van Golen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Streek- en familieromans
Uitgever : Z&K
Verschenen : Oktober 2025
Druk : 1
Conditie : Nieuw
Pagina's : 224
Gewicht : 366 gram
Velden met een * zijn verplicht