Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het probleem van het lijden

Titel : Het probleem van het lijden
Auteur(s) : C.S. Lewis
EAN : 9789043526555
Uitgever : KokBoekencentrum
Prijs : € 19,99
Beschikbaar
Alphen : Voorraad in de winkel onbekend
Zoetermeer : Voorraad in de winkel onbekend
Het probleem van het lijden
(Geen beoordelingen)
Delen:

Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

C.S. Lewis gaat in het boek Het probleem van het lijden diep in op de hele lastige vraag van het waarom van het lijden als er een goede God is. 'Waar zijn individuen anders voor geschapen dan opdat God, die allen oneindig liefheeft, elk van hen verschillend liefheeft.' (C.S. Lewis)

Al eeuwenlang worstelen christenen met de vraag: Als God goed en almachtig is, waarom staat Hij dan toe dat mensen moeten lijden? C.S. Lewis, de grootste apologeet van het christelijk geloof in de twintigste eeuw, probeert in dit boek helderheid te verschaffen in deze ingewikkelde problematiek.

Lewis blijft niet steken in een abstracte theologische uiteenzetting, maar maakt het Bijbelse verhaal op een persoonlijke manier tot een prachtig geschenk.

Meer boeken van C.S. Lewis treft u hier: -->

Productspecificaties
EAN : 9789043526555
Auteur(s) : C.S. Lewis
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geloofsopbouw
Thema : Filosofie van religie
Uitgever : KokBoekencentrum
Verschenen : Februari 2016
Druk : 7
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 178
Afmetingen : 205 x 130 x 15 mm
Gewicht : 253 gram
Velden met een * zijn verplicht